Krótki reportaż filmowy z uroczystości w Bąkowej Górze w 2008 r. - nakręcony przez telewizję NTL z Radomska (film avi skompresowany kodekiem DivX, około 16 MB)
  
"Czy warto było tak żyć-" -  film Aliny Czerniakowskiej  o życiu i walce kpt. Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca", dowódcy Konspiracyjnego Wojska Polskiego, zrealizowany w 2007 roku, emitowany w TVP1 (27.02.2008 o godz. 0:55 - 41 minut) (film online - odnośnik do Google Video)
  

"Konspiracyjne Wojsko Polskie w Bełchatowie i okolicach. Działalność Kazimierza Grzybowskiego i Ludwika Danielaka" - opracowanie Tomasza Toborka (plik w formacie pdf)

  

List Warszyca do Pułkownika Radosława - Komendanta Obszaru Centralnego Armii Krajowej w Warszawie (plik w formacie pdf)

  

Publikacja "Żołnierz wyklęty" Doroty Kani (www.niezalezna.pl) z dnia 9 maja 2009 r. na temat problemów z pośmiertnym awansem Warszyca (plik w formacie PDF)

  

Artykuł z czerwca 2007 r  pt. "Powraca żołnierz wyklęty" - poświęcony Ludwikowi Danielakowi - oficerowi Konspiracyjnego Wojska Polskiego (plik w formacie PDF)

  

Kapitan Z 24 wydobyty z teczek
Artykuł  o agencie Z 24, który znacznie przyczynił się do rozbicia oddziałów Konspiracyjnego Wojska Polskiego

  

Robert Szala "Ku czci Żołnierzy Wyklętych 1944 - 1956" -
artykuł dotyczący pomnika Żołnierzy Wyklętych w Piotrkowie Trybunalskim który ukazała się w biuletynie Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych "Kombatant" Nr 1 - styczeń 2007